0 ја следат оваа компанија


Сет постелнина во боја и дезен по избор

1799 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Состав: 100% Пaмук. Доколку сакате да се изработи со бои по ваш избор наведете во коментар.
Сетот се состои од:

 • Постава 100x140 цм
 • Чаршаф 110x150 цм
 • Перница 38х48 цм
 • Навлака за перница 38х48 цм
 • Јорган 100x140 цм
 • Ќебе 100х100 цм
   

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Baby Boom" на Ул. Ресенска 10, Скопје
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот

За компанијата

BabyBoom онлајн продавница за пликови, сет постелнини, перници за вашите деца.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

babyboomskopje

асд

Член на Grouper од: 17-02-2021

anastasija

Здраво, Како може да Ви помогнеме? Ви стоиме на располагање за било што.

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.