До 52% попуст сет од 6 роденденски прскалки за торта со големина по избор: мали, средни или големи + бесплатна достава

До 52% попуст сет од 6 роденденски прскалки за торта со големина по избор: мали, средни или големи + бесплатна достава

Вредност

250 ден.

Попуст

52%

Заштеда

131 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 7

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Прскалки за торта по избор: 

 • Сет од 6 мали прскалки за торта 10 cm, цена: 250 ден. 119 ден.
 • Сет од 6 средни прскалки за торта 15 cm, цена: 280 ден. 149 ден.
 • Сет од 6 големи прскалки за торта 20 cm, цена: 300 ден. 179 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Сет од 6 роденденски прскалки кои ќе ја направат секоја роденденска прослава повесела и вредна за паметење! Прскалките имаат пластичка подлова за лесно прицврстување во тортата. Не се наменети за држење во рака. Препорачливо е да се користат во отворен простор. 
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ