11% попуст на сет од 3 шарени кутии за подарок или складирање + бесплатна достава во вредност од 1000 ден. по цена од 889 ден.

РАСПРОДАДЕНО

11% попуст на сет од 3 шарени кутии за подарок или складирање + бесплатна достава во вредност од 1000 ден. по цена од 889 ден.

Цена

889 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

11%

Заштеда

111 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 3 шарени кутии за подарок или складирање + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: крем со црвено
 • Димензии: 34cm x 27cm x 13.5cm
 • Материјал: хартија и полиестер
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ