До 55% попуст на сет за сол и бибер во модел по избор: делфини, кравички или пченка вредност од 220 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 55% попуст на сет за сол и бибер во модел по избор: делфини, кравички или пченка вредност од 220 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

220 ден.

Попуст

55%

Заштеда

121 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 21

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет за сол и бибер по избор:

 • Сет делфин, цена: 220 ден. 99 ден.
 • Сет кравички, цена: 200 ден. 99 ден.
 • Сет пченка, цена: 190 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика) од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот
 • Доставата не е вклучена во купонот
 • Доколку сакате достава потребно е да си купите ваучер за достава од следната зделка https://grouper.mk/deal/dostava-na-proizvod
 • По купување на купонот за ваучерот потребно е да го испратите купон кодот и пин кодот од купениот купон за достава на производ, заедно со потребните податоци за достава: име и презиме, адреса, телефонски број, купон код и пин код од купениот производ, на dostava@grouper.mk
 • Искористувањето на ваучерот за достава е еднократно.

Опис

Сет за сол и бибер со интересен дизајн по избор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ