43% попуст на сет од 3 стаклени садови по избор со или без лажичка во вредност од 400 ден. по цена од 229 ден.

43% попуст на сет од 3 стаклени садови по избор со или без лажичка во вредност од 400 ден. по цена од 229 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

43%

Заштеда

171 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 3 стаклени садови по избор + бесплатна достава 

 • Сет од 3 стаклени садови за складирање, цена: 400 ден. 229 ден.
 • Сет од 3 стаклени садови со лажичка, цена: 400 ден. 229 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Сет од 3 стаклени садови за складирање:

 • Димензии: 10 x 10cm

Сет од 3 стаклени саодови за складирање кафе, шеќер и чај, со лажичка:

 • Димензии: 9 x 8.5cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ