22% попуст на сет тениски рекети Jeanie во вредност од 900 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на сет тениски рекети Jeanie во вредност од 900 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден.

Попуст

22%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет тениски рекети Jeanie + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Сет од два тениски рекети за девојчиња!

Сетот содржи:

 • Два пластични рекети со димензии: 56 х 25cm
 • Две топки (една бадминтон и една тениска топка од сунѓер)
 • Боја: розева
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ