5 ја следат оваа компанија


- 10%

Сет The Ritual of Ayurveda L

3999 ден.

3599 ден.

Опис

RITUAL of AYURVEDA - Индиска роза + масло од сладок бадем

Ајурведата потекнува пред повеќе од 5000 години во Индија. Оваа милениумска филозофија се заснова на враќањето на внатрешната хармонија преку старите практики на чистење и грижа за телото и умот. Пронајдете внатрешна хармонија со нашиот ритуал Ајурведа и вашата убавина ќе блеска уште поприродно. Како универзален симбол на чистота и љубов, слатката и нежна арома на розата, буди позитивни чувства. Нејзинатаа арома има и смирувачки својства. Тоа е се што Ви треба, за да Ви се подобри расположението! Рафинираната арома на индиската роза, исто така, има и позитивен ефект врз вашата кожа!

Ароматичното масло од сладок бадем е богато со протеини и витамини, делува благо и смирувачки. Се вели дека, слаткото масло од бадем го регулира балансот на влага на вашата кожа. Маслото е многу пријатно за кожата и за масажа.

Сетот The Ritual of Ayurveda Large содржи:

  • крема за тело 200ml
  • пена за туширање 200ml
  • миризливи стапчиња 50ml
  • пилинг за тело 125g

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.