5 ја следат оваа компанија


- 10%

Сет The Ritual of Hammam S

1999 ден.

1799 ден.

Опис

Ritual of HAMMAM

TAKE BATHING TO THE NEXT LEVEL

Ако сакате лето и да бидете во или блиску околу вода, не заборавајте во Вашата секојдневна рутина и грижа за себе, да одвоите доволно времето за капење и после летото, во есента која веќе ни пристигна. Не само што бањата или тушот ги затоплуваат телото и душата, туку многу луѓе сметаат дека кога се капат во вода, нивната креативност се подобрува.

Овој прекрасен сет производи е совршен подарок за пријател или член на семејство или за себе си!

Содржи:

  • пена за туширање 50ml
  • црн сапун 70ml
  • шампон 70ml
  • сапун за раце110ml

Производите за прочистување содржат рузмарин и еукалиптус. А, на кутијата за подароци можете да и дадете втор живот, чувајќи фотографии, писма или други предмети во неа. Бесплатна повторно употреблива луксузна кутија за складирање

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.