5 ја следат оваа компанија


- 10%

Сет The Ritual of Karma M

2999 ден.

2699 ден.

Опис

Според древните хиндуистички верувања, живеењето со добра намера привлекува добра карма.

Кажувајте добри зборови, имајте добри мисли, правете добри дела и одржувајте го кругот позитивен, затоа што на крајот, вие го жнеете она што сте го посеале.

Колекцијата Ritual of Karma ви помага да бидете облеани во позитивните вибрации на летото, преку цела година, со луксузни миризливи производи, дизајнирани за веднаш да го подобрат вашето расположение.
Добро внимавајте на себе, и обрнувајте секогаш внимание на малите нешта.

Содржи:

  • пенлив гел за туширање 200ml
  • пилинг за тело 125g
  • крем за тело 70ml
  • сапун за раце 300ml

Доживејте врвна летна сензација со овие смирувачки производи со арома на Свет Лотус и Бел Чај. Кутијата за подароци можете да ја искористите за чување фотографии, писма или други предмети . Бесплатна повторно употреблива луксузна кутија за складирање.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.