5 ја следат оваа компанија


- 10%

Сет The Ritual of Sakura M

2999 ден.

2699 ден.

 • Рузвелтова 28/1, лок.2

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

 • Ул. 29 Ноември 13

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

Опис

Тhe Ritual of SAKURA

,,HAPPINESS can be found in the smallest of things"
СРЕЌАТА можете да ја најдете во најмалите нешта.

Античката церемонија на Ханами од Јапонија ја слави минливата убавина на цветот Сакура. Како впрочем што е и животот, така и убавината на цветот е краткотрајна и скапоцена и треба да се ужива во потполност.
Откријте го ритуалот на Сакура и прославувајте го секој ден како нов почеток.

Сетот The Ritual of Sakura M содржи:

 • пилинг за тело 125g
 • пена за туширање 200ml
 • крема за тело 70ml
 • гел за миење раце 300ml

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.