5 ја следат оваа компанија


- 10%

Сет The Ritual of Samurai S

1999 ден.

1799 ден.

 • Рузвелтова 28/1, лок.2

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

 • Ул. 29 Ноември 13

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

Опис

Ritual of SAMURAI - Invigorating treatment for men

Инспирирано од традициите на античките јапонски воини, производите од колекцијата Ritual of SAMURAI, Ви помагаат да ја совладате уметноста за тоа како да изгледате најдобро и да се чувствувате најдобро.

Бидете секогаш свежи, полни со енергија и секогаш полни со самодоверба.

Сетот The Ritual of Samurai S содржи:

 • гел за туширање 70ml
 • пена за туширање 50ml
 • крема за бричење 70ml
 • спреј против потење 50ml

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.