53 ја следат оваа компанија


- 11%

Сет туш модел T6

3600 ден.

3199 ден.

Шифра:

2100000000144

Опис

Карактеристики на производот:

  • Хром
  • Алуминиум
  • ABS рачка и горен туш во бела боја.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.