53 ја следат оваа компанија


- 12%

Сет туш модел T1

3400 ден.

2999 ден.

Шифра:

2100000000137

Опис

Карактеристики на производот:

  • Хром тело со ABS рачка и туш

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.