- 40%

40% попуст на сет за чистење на лице и кожа од Super Ortho

720 ден.

430 ден.

Преостанато време

Остануваат:

3
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Опис

Лесен, компактен и водоотпорен сет за чистење е се што и е потребно на една жена за да може секогаш да изгледа убаво и средено.
-Ја чисти кожата и ја подготвува за хидратација и потхранување
-Ги отстранува мртвите клетки за добивање на младешки изглед
-Идеален за отстранување на грубата кожа од лактите и стапалата.
Идеален за домашна нега на Вашето лице, раце и стапала ќе стане незаменлив прибор во негата на вашето лице и тело. Со него следуваат 4 додатоци за добивање на саканите ефекти за масажа, пилинг, полирање и измазнување  кои се основен предуслов за здрава и негувана кожа.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.