9 ја следат оваа компанија


Сет за нега на проблематична кожа! Snake крема и сапун од црно семе

300 ден.

Катeгории:

Опис

Нега на проблематична кожа со палетата производи од Пантерфарм!

Луѓето кои имаат кожа склона кон акни и мозолчиња често се борат со иритации и воспаленија кои знаат да бидат многу болни. Покрај тоа, ваквата кожа е и незгоден естетски проблем.

Ние ви препорачуваме:

  1. Длабинско миење на лицето со сапун од црно семе. Хемани сапунот од црно семе е рачно изработен сапун кој во себе содржи квалитетно масло од црно семе. Ја подобрува хидратацијата и еластичноста на кожата, а поседува противвоспалително и антибактериско дејство што го прави идеален за проблематична кожа со акни.
  2. Секојдневна нега на лцието со Snake Кремата. Fleur's by Hemani кремата од змија е уникатен крем, формулиран со природни екстракти за борба со проблемите со кожата како што се мозолчиња, акни и брчки. Маслените екстракти заедно со Витаминот Е помагаат за избелување, омекнување и потхранување на кожата.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 388 898, 078 325 798
  • Види ја продавницата на "Пантерфарм" овде 

За компанијата

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи во областа на фармацијата. Посветени сме на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и природна козметика, достапни за секого. Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.