47 ја следат оваа компанија


Сет за одзатнување одвод Plumber’s Hero Kit

1200 ден.

989 ден.

Шифра:

300000001371
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Лесно за користење
 • Идеален за сите видови на канализација, мијалници, тушеви, мијалник во бања и кујна, тоалет, бања и други санитарни елементи
 • Ги чисти сите масти, коса и други остатоци
 • 2 различни вакуум гуми
 • Повеќе нема потреба да користите хемикалии за одзатнување, бидејќи тие ги оштетуваат поцинкуваните цевки и дејствуваат токсично за квалитетот на водата, можат да доведат до корозија и прекин на водоводните цевки
 • Поставете го уредот, притистенете надолу и исчистете го затнатиот одвод
 • Совршен чистач кој ви овозможува лесно одржување на чистотата на сите одводи во домот

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.