39 ја следат оваа компанија


Мултифункционален детски сет за плетење Knitted Series

1000 ден.

699 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000129
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Забавен, креативен и мултифункционален детски сет за плетење Knitted Series за најмалите.

 • Со модлите се изработуваат зимска капа, зимски шал и волнен украс за коса
 • Можност за плетење на различни форми и плетки

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.