53 ја следат оваа компанија


- 22%

Сет од 5 корпи за во бања во боја по избор

1400 ден.

1090 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Сет од 5 за во бања
 • Материјал: Пластика
 • Достапни бои: Крем и сина
 • Сетот содржи:
 • Голема корпа за алишта (52 l.)
 • Средна корпа за алишта (29 l.)
 • Мала корпа за алишта (6 l.)
 • Корпа за отпад (6 l.)
 • Четка за вц школка

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.