37% попуст на сет садови за зачини од порцелан и бамбус + бесплатна достава во вредност од 1750 ден. по цена од 1099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

37% попуст на сет садови за зачини од порцелан и бамбус + бесплатна достава во вредност од 1750 ден. по цена од 1099 ден.

Цена

1,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,750 ден.

Попуст

37%

Заштеда

651 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4 | Остануваат : 29

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет садови за зачини изработени од порцелан и бамбус:

 • Садови за масло и оцет
 • Садови за бибер и сол

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Прекрасен сет за зачини, за секој дом изработен од порцелан и бамбус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ