43% попуст на сет садови за зачини од порцелан и бамбус во вредност од 1750 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

43% попуст на сет садови за зачини од порцелан и бамбус во вредност од 1750 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,750 ден.

Попуст

43%

Заштеда

751 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет садови за зачини од порцелан и бамбус + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Прекрасен сет за зачини, за секој дом изработен од порцелан и бамбус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.