10 ја следат оваа компанија


- 10%

SGL Smarty кафемат на капсули

10500 ден.

9500 ден.

  • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

    Одведи ме таму

    075 304 001

    coffeeclubmk@gmail.com

Опис

Smarty е новата капсула кафе машина од SGL. Smarty е компактен, разноврсен и лесен за употреба машина со ценети карактеристики на оваа категорија и нов модерен и привлечен изглед.
Постои посветен кориснички интерфејс за двете верзии, со рачно или автоматско дозирање кафе, и со обоен прстен за сигнализација за да сигнализира какви било аларми.
Smarty е компатибилен со различни формати на капсули, вклучувајќи: Nespresso® *, Espresso Point® * и Lavazza Blue®

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.