12 ја следат оваа компанија


Shake One chocolate (500 gr.)

1766 ден.

Шифра:

CV0235

Опис

Додаток во исхраната Овој производ е вкусен протеински шејк. Изберете богата чоколада или прекрасен вкус на ванила и едноставно измешајте го овој моќен протеински прашок - збогатен со витамини, минерали, влакна и комбинација на други супстанции - со млеко или обична вода за да добиете вкусен пијалок. Дозирање: 1-2 дози на ден како замена или дополна на оброк, доручек и/или вечера, измешани во 300 мл. вода или безмасно млеко. ВНИМАНИЕ! Не се препорачува за деца и бремени жени. Содржи кофеин 3 мг во дозирање Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.