9 ја следат оваа компанија


- 20%

20% попуст на Шампон против опаѓање на коса Anti Hairloss Shampoo 3 in 1 Action

550 ден.

440 ден.

Купени:

1

Остануваат:

99

Опис

Шампон против опаѓање на коса 3 во 1.300мл, Хемани

Единствена формула што спречува опаѓање на косата и стимулира раст на нови влакна.

Комбинација од растителни екстракти, витамини и аминокиселини кои и даваат целосен третман и нега на Вашата коса.

Се нанесува мала количина од шампонот на влажна коса и се масира со врвовите на прстите околу една минута, потоа косата се плакне со вода. Погоден е за секојдневна употреба.

 

Состав: екстракт од цвет од камилица, екстракт од плод од анасон, екстракт од хмељ, екстракт од листови од маточина, екстракт од лист од бела имела, екстракт од ајдучка трева, уреа, алантоин, пантенол, мирис, кофеин, ниацинамид (витамин B3), лизин, хистидин, аргинин, аспартамска киселина, треонин, серин, глутаминска киселина, аланин, валин, изолеуцин, тирозин, фенилаланин.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 388 898, 078 325 798
  • Види ја продавницата на "Пантерфарм" овде 

За компанијата

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи во областа на фармацијата. Посветени сме на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и природна козметика, достапни за секого. Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.