11 ја следат оваа компанија


Шампон против првут – смрека

695 ден.

Шифра:

30478
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Нежно ја чисти косата и кожата на главата, го смирува чешањето и иритацијата и го отстранува првутот. Иновативниот фитоактивен комплекс од масло од смрека и екстрактот од органски одгледувана коприва заедно со екстрактот од кора од врба, лист од бреза и топола помага во враќањето на здравата и избалансирана функција на кожата.

Количина: 250мл

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • Делува ефикасно против првут
 • Ја смирува иритираната и сува кожа на главата
 • Со редовна употреба го спречува појавањето на првут
 • Амбалажа направена од рециклирана пластика

СОСТАВ

 • масло од органска смрека - Маслото кое се добива од дрвото смрека традиционално се користи за спречување на првут, а денес е познато и по антимикробно дејство. Исто така, е ефикасно против проблеми со кожата како што се акните.
 • екстракт од органска коприва - Косата ја прави сјајна, а исто така ефикасно се бори против првут и опаѓање на косата. Има смирувачки ефект врз кожата и го подобрува целокупниот тен.

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.