11 ја следат оваа компанија


Шампон за коса – органско алое и вербена

535 ден.

Шифра:

02109
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Шампон за нежна нега наменет за нормална коса. Ја чисти косата со благи сурфактанти од шеќер, додека органскиот сок од алое вера и органското маслиново масло овозможуваат ревитализирачка хидратација и заштита. Идеален за секојдневна употреба.

Количина: 250ml

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • Нежна нега за нормална коса
 • Ја чисти косата со благи сурфактанти од шеќер
 • Ревитализирачка хидратација и заштита
 • Идеален за секојдневно миење на косата

СОСТАВ

 • органско алое - Екстрактот се добива од ткивата што ја складираат влагата во лисјата од алое. Ја хидрира кожата, ги смирува иритациите и има заздравувачки ефект. Исто така, го зголемова само-заздравувањето на изгореници од сонце и обезбедува мала заштита од „UV“ зраците.

 • вербана - Вербена ја смирува иритираната кожа, ја хидрира кожата и ја прави мазна. Исто така, има антиоксидантно и антибактериско дејство

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.