11 ја следат оваа компанија


Шампон за обновување и сјај на коса со органски арган

695 ден.

Шифра:

30211

Опис

Специјализиран за потребите на кршлива и оштетена коса. Природната формула со органски арган, кајсија и маслото од семе на „inca inchi“ како и природниот бетаин и дава на косата свиленкаст и блескав изглед, чувство на мекост, нежност и ја подобрува структурата на косата. Благите површински активни средства нежно ја чистат косата.

Количина: 250ml

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • За кршлива и оштетена коса
 • Ја зајакнува структурата на косата
 • Ја обновува оштетената коса и косата станува природно сјајна
 • Амбалажа направена од рециклирана пластика

СОСТАВ

 • масло од органски арган - Маслото од арган ја стимулира клеточната регенерација, правејќи ја кожата мека и мазна. Содржи високи нивоа на антиоксиданти кои се спротивставуваат на слободните радикали - ова го прави природна фонтана на младоста за кожата.
 • масло од органска кајсија - Маслото добиено од семе од кајсија содржи околу 65% незаситени масни киселини и ја одржува кожата мека, еластична и сјајна. Исто така е идеално за осетлива кожа.

Детали за испорака

​​​​​​Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
 • За нарачки под 700 денари се доплаќа 120 денари
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 288 504
 • Види ја продавницата на "Logona" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

​​​​​​​Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "LOGONA"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.