11 ја следат оваа компанија


Шампон за сјајна коса со коприва

695 ден.

Шифра:

30479
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Специјално развиен за негување на коса и скалп. Овој шампон за есенцијална нега од коприва е наменет за целото семејство. Внимателно избраната комбинација на активни состојки за чистење на растителна основа обезбедуваат нежна нега. Природните хидратантни и драгоцени растителни екстракти како што е органската коприва обезбедуваат волумен, сјај и свежина. Погоден за секојдневна употреба и за сите типови на коса. Без конзерванси, вештачки бои и мириси.

Количина: 250ml

 • Со благи пенливи средства за целото семејство и сите типови коса
 • Дава природен сјај
 • Нежна нега и ја зајакнува косата
 • Обезбедува волумен и свежина
 • Погоден за секојдневна употреба
 • Aмбалажа направена од рециклирана пластика

СОСТАВ

 • екстракт од органска коприва - Косата ја прави сјајна, а исто така ефикасно се бори против првут и опаѓање на косата. Има смирувачки ефект врз кожата и го подобрува целокупниот тен.

 • пченичен протеин - Како активна состојка во производите за коса, пченичниот протеин формира заштитен слој околу прамените на косата и со тоа ја заштитува косата од надворешните штетни влијанија. Освен тоа, ја прави косата свиленкаста и го олеснува чешлањето. Пченичниот протеин ја подобрува хидратацијата и заздравувањетото на раните, а кожата ја прави црвста. Неговиот антиоксидански ефект го прави идеален за нега на оштетена зрела кожа

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.