11 ја следат оваа компанија


Шампон за волумен – мед и пиво

695 ден.

Шифра:

30211
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Специјализиран за потребите на кршлива и оштетена коса. Природната формула со органски арган, кајсија и маслото од семе на „inca inchi“ како и природниот бетаин и дава на косата свиленкаст и блескав изглед, чувство на мекост, нежност и ја подобрува структурата на косата. Благите површински активни средства нежно ја чистат косата.

Количина: 250мл

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • За кршлива и оштетена коса
 • Ја зајакнува структурата на косата
 • Ја обновува оштетената коса и косата станува природно сјајна
 • Амбалажа направена од рециклирана пластика

СОСТАВ

 • органски мед - Медот, исто така е прекрасен за кожата и косата бидејќи медот има противвоспалително и благо антисептичко дејство, а на косата и дава природен сјај.
 • пиво - Пивото и дава сјај на косата, ја зајакнува и ја прави пополна и со поголем волумен. Пивото содржи бројни витамини и хранливи материи, кои ја прават косата видливо поздрава.

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.