46 ја следат оваа компанија


- 48%

Шарена подлога за деца

1200 ден.

619 ден.

Шифра:

200000000328
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 подлога
 • Мека површина (долниот дел од подлогата е обложен со материјал кој не дозволува пропуштање на вода)
 • Димензии: 180 х 150 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.