12 ја следат оваа компанија


Shark-Aid (90 таблети)

1829 ден.

Шифра:

FL0017

Опис

‘рскавица од ајкула Shark Aid е додаток во исхраната кој содржи ‘рскавица од ајкула. Составот на ‘рскавицата од ајкула е ист како и на човечката ‘рскавица, богат со хондроитин сулфат... Дозирање: 2 таблети пред јадење, 3 пати во денот. или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 15 СОСТАВ 750 мг Сомелена сушена рскавица од ајкула ВНИМАНИЕ! Поради својот инхибиторен ефект кон создавањето на крвни садови, ‘рскавицата од ајкула не треба да се користи за време на бременост и доење и пред и по операции и хрируршки интервенции. Не го употребувајте производот доколку сте алергични на риба или школки! Фоколку имате некакво кардиоваскуларно заболување, консултирајте се со Вашиот лекар пред употребување на производот. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.