Одлична комбинација! 44% попуст на овошна салата + кафе или чај во Shark Caffe Bar во вредност од 230 ден. по цена од 129 ден.

Цена

129 ден.

Вредност

230 ден.

Попуст

44%

Заштеда

101 ден.

 • Ул. 11ти Октомври бр.86/3 локал 16, Скопје

  Одведи ме таму

  070498751

  visagevesna@yahoo.com

Добивате

Овошна салата + чај или кафе (еспресо, нескафе или макијато) 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2020 до 20.12.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Пријатна атмосфера и релаксирачки амбиент во Shark Caffe Bar

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.