Ручек или вечера за двајца! 59% попуст на шашлик (свинско, пилешко, зеленчук) + гарнир помфрит во Ресторан Одисеја во вредност од 400 ден. по цена од 165 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ручек или вечера за двајца! 59% попуст на шашлик (свинско, пилешко, зеленчук) + гарнир помфрит во Ресторан Одисеја во вредност од 400 ден. по цена од 165 ден.

Цена

165 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

59%

Заштеда

235 ден.

Купени : 49

 • ул. Тодор Чангов 61/5 (во близина на последна 5ка - Ново Лисиче) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2440 660, 076 210 032

 • milenkovska@live.com

 • Работно Време:

  пон-чет. 09-24, пет-саб.10-01, нед. 12-24

Добивате

Јадење за двајца: шашлик 500 гр. (свинско, пилешко, зеленчук) + гарнир помфрит


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Ресторан Одисеја се наоѓа во населбата Ново Лисиче во близина на новата автобуската станица на последна 5ка. Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе ги почуствувате спокојот и мистичноста на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај внатрешниот дел, ресторанот располага и со голема покриена летна тераса збогатена со многу зеленило и голема фонтана, затоа Одисеја Ве води на едно поразлично пријатно патување.

Покрај пријатниот амбиент Вашето присуство ќе го збогатиме и со специјалитетите зготвени во фурна на жар, сите видови скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје. Во склоп на ресторанот работи и авто перална за додека Вие уживате во пријатниот амбиент на ресторанот, Вашето возило да добие професионална нега. Исто така ресторанот Одисеја организира и посебни деловни ручеци и вечери по Ваша желба, шведски маси, коктели, крштевки, родендени и други видови на забави и свечености. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ