За тотална релаксација и ослободување од болката! 50% попуст на Шиацу масажа на стол или пакет од 10 масажи од Алексејов Физикална

РАСПРОДАДЕНО

За тотална релаксација и ослободување од болката! 50% попуст на Шиацу масажа на стол или пакет од 10 масажи од Алексејов Физикална

Цена

150 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден..

Попуст

50%

Заштеда

150 ден..

Купени : 3

 • Ул. Пандил Шишков бр. 2-1/11 Скопје

 • 077 695 106

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00h - 20:00h

Добивате

Шиацу масажа на стол по избор:

 • 1 третман, цена: 300 ден. 150 ден.
 • 10 третмани, цена: 3000 ден. 1200 ден.

*Времетраење на една масажа е 20 минути


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2018 до 20.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Важи и за мажи и за жени

Опис

Шиацу масажата го опушта и ослободува телото од болка. Препуштете се во рацете на физиотерапевт и медицински техничар со 20годишно работно искуство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ