За тотална релаксација и ослободување од болката! 50% попуст на Шиацу масажа на стол или пакет од 10 масажи од Алексејов Физикална

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Купени: 4

Добивате

Опции на понудата:

1 масажа 300 ден. 150 ден.
10 масажи 3,000 ден. 1,200 ден.

*Времетраење на една масажа е 20 минути

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.05.2019 до 30.06.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација!
  • Важи и за мажи и за жени

Опис

Шиацу масажата го опушта и ослободува телото од болка. Препуштете се во рацете на физиотерапевт и медицински техничар со 20годишно работно искуство.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.