- 44%

44% попуст на шиатсу масажер за врат од Супер Орто

2700 ден.

1500 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

14
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Шиатсу масажер за врат

 • Гаранција: 1 година

Опис

ПРЕЦИЗНА МАСАЖА СО КРУЖНИ ДВИЖЕЊА!
Практичен и флексибилен масажер кој нежно ги опушта мускулите и за краток временски период прави да се чувствувате убаво во сопственото тело.Масажните топки кружно ротираат и придонесуваат за смирување на болките и секојдневната напнатост.

СМИРУВАЧКА ТОПЛИНА!
Функцијата за топлинска терапија прави да се чувствувате опуштено, ја стимулира крвната циркулацијата и дополнително ги ублажува болките во мускулите, правејќи ве одморени по секоја масажна сесија.

ПРАКТИЧЕН И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ!
Вистинското време да се опуштите е тогаш кога мислите дека немате доволно време за релаксација. Затоа, овој лесно пренослив масажер може да се употребува дома, во канцеларија, автомобил или секаде каде што Ви е потребна масажа на било кој дел од телотo.

РЕЛАКСИРАЧКА МАСАЖА ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО!
Овозможува масажа идентична на рачна масажа со кружни движења која е исклучиво делотворна за ослободување на болка и вкочанетост за краток временски период. Мал и лесно пренослив може да се користи на различни делови на телото, како што се вратот, рамената, грбот, бутовите и нозе

БРЗО И ЕФИКАСНО ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД БОЛКА, СТРЕС И ЗАМОР.
Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот, ќе се ослободите од секојдневниот стрес и замор и ќе бидете помалку подлежни на повреди.

ШИАТСУ – МАСАЖНА ТЕХНИКА ЗА ПОСЕБНО ЧУВСТВО НА МАСАЖАТА!
Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.