7 ја следат оваа компанија


Козметика за зрела кожа SHISEIDO - Benefiance Wrinkle Smoothing Collection

5840 ден.

5256 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
Катeгории:

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

SHISEIDO - Benefiance Wrinkle Smoothing е линија наменета за зрела кожа.

1. Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Day Cream 50ml SPF 25

 • Дневен крем за зрела кожа. SPF25

2. Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Cream 50ml

 • Крем против стареење за сите типови кожа што видливо ги корегира брчките со „пополнување“ линии и интензивно навлажнување.

3. Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched 50ml

 • Збогатен крем против стареење за сува кожа што видливо ги корегира брчките со „пополнување“ на линиите и интензивно навлажнување.

4. Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Day Emulsion 75ml

 • Дневна емулзија за лицето, за зрела кожа. SPF20. Работи против сите знаци на стареење и прави одлична основа за шминкање.

5. Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Serum 30ml

 • Серум збогатен со ретинол кој ја подобрува способноста за обновување на кожата, спречува појава на брчки и ја зголемува отпорноста на кожата за само 1 недела.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.