7 ја следат оваа компанија


SHISEIDO Чистачи и Лосиони

2760 ден.

2484 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

1. Clarifying Cleansing Foam 125ml - Нежна и богата пена за чистење, за сите типови на кожа.

2. Deep Cleansing Foam 125ml - Пена за длабинско чистење со микро перли, за пилинг ефект, погодна за сите типови кожа.

3. Complete Cleansing Microfoam 180ml - Богата пена за чистење, за сите типови на кожа.

4. Extra Rich Cleansing Milk 125ml - Извонредно богато млеко за чистење на сува и многу сува кожа.

5. Treatment Softener 150ml - 24-часовен лосион со лесна текстура за нормален или мешан тип на кожа.

6. Treatment Softener Enriched 150ml - 24-часовен збогатен лосион за нормална, сува и исклучително сува кожа.

7. Revitalizing Treatment Softener 150ml - 24-часовен лосион за хидратација и превенирање на знаците на стареење, за сите типови на кожа.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.