45% попуст на шишање и фенирање во Промедика Естетик во вредност од 900 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

45%

Заштеда

401 ден.

Купени: 1

 • Св. Кирил и Методиј бр. 50, (прв кат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3248 447, 02 3248 451

  [email protected]

Добивате

Шишање и фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.11.2022 до 15.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.