Совршена нега! 81% попуст на шишање со третман за нега на коса + фенирање Social Hair во вредност од 2000 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

81%

Заштеда

1610 ден.

Купени: 26

 • Народен Фронт 5, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Шишање со третман за нега на коса + фенирање 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2021 до 11.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Најновите трендови за разубавување во Social Hair!

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.