За беспрекорно убава коса! 63% попуст на шишање + фенирање + третман со арганово масло во Studio Veljanova во вредност од 800 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Шишање + фенирање + третман со арганово масло

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.03.2020 до 31.05.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Студиото нема да работи до 25.03.2020

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.