Вистинска нега за сeкој маж! 46% попуст на шишање за мажи во Barber Corner во вредност од 350 ден. по цена од 190 ден.

Цена

190 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

46%

Заштеда

160 ден.

Купени: 20

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Добивате

Шишање за мажи во Barber Corner

Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.10.2022 до 06.03.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Повелете во нашиот новоотворен модерно опремен фризерски салон за мажи - Barber Corner, каде во пријатна атмосфера нашите вработени со долгогодишно искуство ќе се погрижат за вашиот нов изглед на брадата и косата.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.