44% попуст на шишање за мажи во Фризерско Студио Силк во вредност од 450 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

450 ден.

Попуст

44%

Заштеда

200 ден.

Купени: 8

 • ул.Франклин Рузвелт бр.5 а лок.6

  Одведи ме таму

  078 715 118

  [email protected]

Добивате

Шишање за мажи во Фризерско Студио Силк

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2023 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 715 118
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Повелете во фризерски салон „Силк“ и уверете се во квалитетот кој тој го нуди. Препуштете ја вашата коса во професионалните раце на фризер со искуство во комбинација со козметиката на Matrix која е идеално решение за регенерација на вашата коса, обновување, мекост и сјај. Не чекајте, дадете и го најдоброто на вашата коса!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.