Освежете ја косата оваа есен со тимот на салон за убавина - Даниел Николовски! До 56% попуст на пакет нијансирање со производи на Schwarzkopf Professional + третман за коса + шишање (по избор)

Цена од

450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

550 ден.

Купени: 99

 • Antonie Grubishich 2a, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076 454 777

Добивате

Опции на понудата:

Шишање + фенирање + третман според типот на косата со Schwarzkopf Professional 1,000 ден. 450 ден.
Нијансирање на коса со техника по избор + третман за коса + фенирање 4,500 ден. 2,000 ден.
Нијансирање на коса со техника по избор + шишање + третман за коса + фенирање 5,500 ден. 2,500 ден.

*Нијансирањето е со бои од новата линија од Schwarzkopf Professional 

*Третманот за коса е според типот на влакното и потребата и се изведува со препарати од Schwarzkopf Professional

*Нијансирањето и шишањето го извршува Симона - дел од Даниел Николовски тимoт со посетени обуки за боење од Schwarzkopf во консултација со Даниел Николовски

*Доколку е потребно претходно боење на основата на косата се доплаќа дополнително во студиото

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.10.2020 до 01.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку е потребно претходно боење на основата на косата се доплаќа дополнително во студиото.
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Салон на познатиот стилист Даниел Николовски - "Салон за убавина Даниел Николовски" ви нуди можност за освежување на Вашата коса и нов освежен изглед во студените денови. Салонот работи исклучиво со производите на Schwarzkopf Professional кои располагаат со огромна палета на бои и нијанси кои ги задоволуваат сечии желби и потреби. 

Нијансирањето и шишањето го извршува Симона - дел од Даниел Николовски тимoт со посетени обуки за боење од Schwarzkopf во консултација со Даниел Николовски. Помеѓу богатата палета на тренди техники на нијансирање од кои може да одберете се: омбре, сомбре, балајаж, блонде итн. 

Младиот и талентиран стилист за шминка и фризура со огромен потенцијал и искуство Даниел Николовски е одговорен за финалниот изглед на многу наши јавни личности, Даниел веќе неколку години соработува со пејачки, водителки, манекенки, актерки. Меѓу оние кои црвсто му веруваат се: Елена Ристеска, Дани Димитровска, Тамара Тодевкса, Магдалена Цветковска, Маја Вукичевиќ и многу други. Дел од неговата работа може да ја погледнете на фотографиите во галеријата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.