8 ја следат оваа компанија


- 20%

0.4L GLOW MOON DINOS

1190 ден.

952 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

854300

Опис

Детско шише, изработено од алуминиум. Овој производ е без BPA материи. Производот е сигурен од протекување и при употреба на газирани пијалаци. Препорачливо е овој производ да се пере на рака, на овој начин Вашето шише ќе биде подолготрајно. Овој производ е произведен во фабриката на SIGG во Швајцарија.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
  • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 133 денари
  • Време потребно за достава: 1-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 02 3212 844
  • Види ја продавницата на "Nomad" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.