8 ја следат оваа компанија


- 20%

1.0L WMB MOUNTAIN LEAF GREEN TOUCH

1490 ден.

1192 ден.

Шифра:

877620
  • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

    Одведи ме таму

    02 3212 844

Опис

Шише, изработено од алуминиум. Овој производ е без BPA материи. Производот е сигурен од протекување и при употреба на газирани пијалаци. Препорачливо е овој производ да се пере на рака, на овој начин Вашето шише ќе биде подолготрајно. Овој производ е произведен во фабриката на SIGG во Швајцарија.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.