46 ја следат оваа компанија


RAIDER Pro Шлајферка со ролна RD-BS07 (5809) + 1 година гаранциja

3790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50 Hz
 • Моќност: 1010 W
 • Вртежи на ролна: 120-380 min
 • Големина на ролна: 76 x 533 mm
 • Тежина: 3.5 kg.
 • Регулатор на вртежи
 • Аспиратор за прашина
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.