53% попуст на пакет шминка и фризура во Royal Beauty Clinic во вредност од 2000 ден. по цена од 950 ден.

img

Цена

950 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1050 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Royal Beauty Clinic, Veniamin Machukovski, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072268282

  [email protected]

Добивате

Шминка и фризура

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.10.2022 до 20.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација на термин
 • За трепки се доплаќа 200 ден. директно во салонот
 • Понудата е наменета за жени
 • За фризура клиентите е препорачано да го посетат салонот со измиена коса, ден пред терминот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.