41% попуст на сет од две порцелански шољи со налепница за цртање со креда, две лажички и два бамусови подметачи + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 649 ден.

Цена: 649 ден.

41% попуст на сет од две порцелански шољи со налепница за цртање со креда, две лажички и два бамусови подметачи + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 649 ден.

Вредност

1,100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

451 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 5 | Остануваат: 11

Бесплатна достава

MS

 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

 • Две порцелански шољи со налепница за цртање со креда
 • Две лажички
 • Два бамусови подметачи

+ бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2017 до 31.05.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Прекрасен сет од порцелански шољи со налепница за цртање со креда, за секој ден да го започнете со сопствен дизајн на вашата шоља кафе.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ