Секоја сабота на шопинг во Солун (01.02 - 21.03.2020)! 21% попуст на организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор од Т.А Ganic Exclusive во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 13

Добивате

Организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор:

 • 11.01.2020
 • 18.01.2020
 • 25.01.2020
 • 01.02.2020
 • 08.02.2020
 • 15.02.2020
 • 22.02.2020
 • 29.02.2020
 • 07.03.2020
 • 14.03.2020
 • 21.03.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2020 до 21.03.2020
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Првиот термин е на 11.01.2020 (Сабота)​
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓање e во 03:30 часот пред Дрво декор спроти Holiday Inn
 • Поѓање од Солун во 19:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

 • Состанок на групата во 03:15 ч.
 • Тргнување во 03:30 ч, од Дрво Декор спроти Holiday Inn. Се патува преку граничен премин Богородица.
 • Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00 ч. локално време. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00 ч. локално време поаѓање од центарот на Солун кон Икеа.
 • Од 15:00 ч. локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос.
 • Во 19:00 ч. локално време поаѓање за Македонија. Попатна пауза за посета на Free Shop - минути.
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 часот.

Луда шопинг треска во Солун!

Посетете ги Ikea, Cosmos и Jumbo и подновете се со ново парче облека или подарок за вашите најмили.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.