Секоја сабота во Солун (Jули-Август)! Организирана шопинг тура во Солун со вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Идеал Травел по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Преостанато време

Купени: 30

 • ул. Даме Груев бр.7 , лок 10 (кај полициска станица Беко)

  Одведи ме таму

  078 684 392

  [email protected]

Добивате

Организирана шопинг тура во Солун со вклучен автобуски превоз за термин по избор:

 • 16.07.2022
 • 23.07.2022
 • 30.07.2022
 • 06.08.2022
 • 13.08.2022
 • 20.08.2022
 • 27.08.2022

  Во понудата е вклучено:

  *Програмата за патување може да ја прочитате во делот ОПИС

  • Автобуски превоз на дадена релација
  • Посета на центарот на Солун
  • Посета на Cosmos и IKEA
  • Туристички придружник на патувањето 
  • Патничко осигурувањe

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.03.2022 до 31.08.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Идеал Травел за да го резервирате вашиот термин за патување
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Тргнување во 03:30 часот, од Дрво Декор спроти Holiday Inn
 • За реализација на аранжманот, потребен е миниум од 40 патници
 • За влез во Грција потребен е европски сертификат за вакцинација (доколку од втората доза нема поминато 9 месеци) или негативен антиген тест НЕ постар од 24 часа. Доколку од втората доза има поминато повеќе од 9 месеци, во тој случај треба и негативен антиген тест не постар од 24 часа
 • За влез во молови, дуќани, итн... потребно е да имате сертификат за вакцинација (не постар од 7 месеци) ИЛИ негативен антиген тест не постар од 24 часа
 • За деца над 5 години потребен е негативен антиген тест не постар од 24 часа или PCR тест не постар од 72 часа
 • За патниците кои не се вакцинирани, постои можност за организирано групно тестирање во Лабораторија Генеа и за тестот се доплаќа 600 ден. (директно во лабораторијата)
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Травел
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Програма за патувањето:

 • Состанок на групата во 03:15 часот
 • Тргнување во 03:30 часот, од Дрво Декор спроти Holiday Inn. Се патува преку граничен премин Богородица.
 • Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00h локално време. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00h локално време поаѓање од центарот на Солун кон Икеа.
 • Од 15:00h локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос.
 • Во 18:00h локално време поаѓање за Македонија. Попатна пауза за посета на Free Shop – 30минути.
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 часот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.